Hakkımızda - Sanal Çiçekçi
truck  SİPARİŞLERİNİZ AYNI GÜN İÇİNDE SİZDE!
Sanal Çiçekçi
Hakkımızda

Çiçekçilik sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıran sanal çiçekçi, 2012 yılında kurulan bir kreatif düşünce ürünüdür. Kuruluşundan bu güne her geçen gün hizmet ağını geliştirerek genişletmektedir. Online ticaret faaliyetlerinin ilk örneklerinden biri olarak zaman kısıtlaması bulunanların imdadına yetişmektedir.

Geçmişte özel günlerinde, düğün, nişan, kutlamalarda saatler hatta günlerce çiçek seçimine zaman ayırmak gerekiyordu. Bu durumu ortadan kaldırarak çiçekçi mağazasını hedef kitlenin ayağına getiren sanalcicekci.com büyük bir açığı kapatmış bulunmaktadır.

E-Ticaret faaliyetlerinin hız kesmeden devam etmesi çiçekçilik sektöründe de olumlu yansımalarını göstermektedir. 2017 yılından bu güne 2 şubesi 15 binden fazla tedarikçi ağıyla çiçekçilik faaliyetlerine devam etmektedir.

Hakkında

Çiçekçilik sektörüne internet erişimli modern bir yaklaşım getirerek farkını kanıtlamaktadır. Çiçekseverleri hayatının unutulmaz günlerinde çağdaş hizmet şekliyle buluşturarak gerçek hayata sanal katkı sağlamaktadır. 2012 yılında kurulan ve çiçekçilikte büyük hizmetlere imza vererek 2017 yılına gelen firma ticari faaliyetlerini E-Ticaret sistemine entegre ederek yoluna devam kararı aldı.

Sanal çiçekçi yenilikçi bir sistemle müşterilerini güvenli ve hızlı bir şekilde bulunduğu yerden çiçeklerle buluşturuyordu. Henüz tanınmayan bir sistemle çiçek seçebilmek, görebilmek hatta gönderebilmek gibi özgür bir hizmetle müşterilerini buluşturdu. Müthiş bir hizmet şekli olan online ticaret yöntemini hedef kitlesini buluşturdu. Bu gün 15.000’ i aşkın tedarikçi be 300 çalışanla hızlı ve güvenli hizmet sunuyor.

Sanal çiçekçi, müşteri memnuniyetinde ve sektörde yenilikçiliğin öncüsü olarak çalışmalarına devam etmektedir. Sanal çiçekçi, hediyelik ürünler ve çiçek ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 7/24 bulunduğu yerden çiçek ve hediyelik ürün seçebilme arzu ettiği adrese gönderebilme özgürlüğü sunuyor.

Üretici ve ihtiyaç sahibini aynı noktada buluşturan online ticari faaliyetler arasında çiçekçilik öne çıkmaktadır. Saksı bitkilerinden, gül buketlerine, mimozadan taze papatyalara kadar tüm çiçekler görerek seçilebilmektedir. Muhatabına en güzel paketleme yöntemi ve şık notlarıyla güvenle ulaştırılmaktadır.

Misyonu

Kültürel değerleri modern yöntemlerle korumaya özen göstererek her yaşa uygun hizmet sunmaktır. Misyonu, uzun yılların ticari deneyimi ve profesyonelliğini E-Ticaret sistemiyle buluşturarak sektöre girmiş bulunmaktadır. Sanalcicekci.com müşteri ve çiçek sevenleri çiçekle buluşturmakta, herkesin evine, iş yerine çiçekçi dükkânını getirerek görsel şölen sunmaktadır.

Aile ve sevdiklerine güvenle çiçek buketleri, hediyelik ürünler gönderebilmesine aracılık etmektedir. Çiçekçilik sektörü tarihinde internet erişimli sisteme taşınarak en yüksek ticari noktasına ulaşmış bulunmaktadır.

Öncülüğü elinde bulunduran sanal çiçekçi bunun haklı gururunu taşımaktadır. Etik değerleri korumaya özen göstererek evrensel hizmet alanında da yer almaya özen göstermektedir. Müşteri memnuniyetinden aldığı yılların haklı gururuyla, geleceğe doğru ufkunu genişletmektedir.

Vizyonu

Sanalcicekci.com adresinden müşterilerine zaman sınırsız erişim olanağı vererek geleneksel hizmeti güncel yöntemle sunuyor. Vizyonu, mevcut maddi manevi varlığını geleceğe güvenle, büyüterek taşımaktır. Gerek ticaret yöntemini gerekse çalışan profili güncel teknoloji olanaklarını maksimum düzeye taşımaktadır.

Ticari faaliyetlerin evrensel alanda işlem görebilmesini sağlayan e-ticaret faaliyet alanında çiçekçilik sektörünün de hızla yükselişi hedeflemektedir. Çiçekler, sevginin, saygının ve zarafetin sessiz tanığı, başarıların yüreklerdeki renk cümbüşüdür. Sanal çiçekçi bu noktadan hareketle olumlu enerji taşıyıcısı olarak açılan her kapıda mutlulukla karşılanmaktadır.

Online ticaret faaliyetleri arasında bulunan çiçekçilik sektörü müşterilerine çiçek seçiminden taşımasına kadar büyük bir kolaylık sunmaktadır. Yerli üretim çiçekleri sevenleriyle buluşturan sanal çiçekçi tamamen Türkiye kuruluşudur. Yerli bir kuruluş olarak global hizmet verebilmenin gurunu taşımaktadır.

Sanal Çiçek Fiyatları

Sanal çiçekçi hem kendi bünyesinde ekonomik değer yaratmakta hem de ülke ekonomisine katma değer sunmaktadır. Ticari faaliyetlerinin maddi ölçütünden daha büyük değer taşıyan müşteri memnuniyetini ise ilk sırada tutmaktadır. Geleceğe vizyoner bakış açısıyla ilerleyen, teknoloji olanaklarını hızla faaliyetlerine entegre ederek çalışmaktadır.

Çiçek gönderimi herkesin hayatında büyük yer tutmaktadır. Mutlulukta ve hüzünde çiçeklerin birleştirici gücü çok önemlidir. Müşterilerinden aldığı güveni ise günlük olarak ulaştırdığı taze çiçekleri, güler yüzlü personeline borçludur.

Sanal çiçek gönderimi hem alıcı hem de gönderici için büyük kolaylıktır. Sanal çiçekçilik, Yenilikçi, gelişime- öğrenime açık yılların tecrübesinden aldığı güvenle yoluna devam etmektedir. Doğumdan ölüme, mutluluktan, başarıya, açılıştan, kuruluşa hayatın her alanında çiçek kaynaştırıcı bir katalizör görevi üstlenmektedir.

Firma örf – adet ve geleneklere bağlılıktan ödün vermeden ufkunu yeniliğe açan bir anlayışla çalışmaktadır. Sanal çiçekçinin çaldığı her kapı, büyük sürprizlere açılabilmektedir. Bu duruma şahit olabilmenin mutluluk ve huzurunu yaşamakta sanal çiçekçinin hizmetlerinin gururunu yaşamasını sağlamaktadır. Canlı çiçekler, tek güller, aranjmanlar ya da saksı çiçekleri arasından seçim yaparak sipariş verebilirsiniz.

Sanalcicekci.com adresini ziyaret ederek zaman sınırsız seçim yapabilir en kısa sürede sevdiklerinize ulaştırabilirsiniz. Geçmişte sürdürülen fiziki alış veriş yöntemlerini yenilikçi bir sisteme taşıyarak ufkunu genişletti. Her geçen gün şube sayısı, tedarikçi ve çalışan sayılarını artırarak hizmetlerine devam etmektedir.

Çiçekçiniz şık paketleme sistemi, uygun fiyatları ve göz alıcı ürünleriyle faaliyet sürdürmektedir. Siz de sevdiklerinize göndereceğiniz hediyelikler ve bir birinden özel çiçekler için sanalcicekci.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hızlı Teslimat
Siparişinizin Ardından Aynı Gün Teslimat
Canlı Destek
%100 Müşteri Memnuniyeti
Güvenli Ödeme
256 Bit SSL Şifreleme
Taze & Canlı
Çiçeklerimiz Günlük ve Taze Olarak Size Sunulmaktadır